Czy Creative Print Management jest drukarnią?
Nie, nie jesteśmy drukarnią. Jesteśmy firmą outsouringową, która współpracuje z najlepszymi drukarniami, poczynając od małych kończąc na największych. Robimy to dlatego, aby skupiając się na Państwa potrzebach wybrać tę najodpowiedniejszą i przedstawić Państwu najkorzystniejsze warunki druku.
Otrzymałam/em od Państwa najlepszą ofertę. Co dalej?
Pierwszym krokiem jest podpisanie zlecenia. Następnie materiały w wersji elektronicznej muszą trafić na nasz serwer. Przesłane pliki trafiają do obróbki i dostajecie Państwo materiały, które przed rozpoczęciem druku muszą być przez Państwa zaakceptowane. Akceptację przeprowadzamy na kilka sposobów:
wystawiamy plik elektroniczny (soft proof) w zmniejszonej rozdzielczości, żebyście mogli Państwo sprawdzić zawartość pod kątem merytorycznym i poprawić ewentualne literówki itp.
wysyłamy kurierem ozalidy (wydruk ploterowy), fizyczna wersja soft proofa do sprawdzenia zawartości pod kątem merytorycznym; Zaznaczyć trzeba, że soft proof jak i ozalid nie służą do akceptacji kolorystki.
wysyłamy kurierem ozalid + cromalin z wybranych stron. Cromalin służy do akceptacji kolorystki i jest to wydruk cyfrowy.
Po zakończeniu procesu akceptacji drukarnia przystępuje do druku. Po zakończeniu produkcji, wydrukowane materiały są niezwłocznie wysyłane pod wskazany adres.
 
Czy tracę kontrolę nad procesem produkcji korzystając firmy outsoucingowej?
Absolutnie nie. Cały proces jest przez nas nadzorowany w Państwa imieniu, ale każdą decyzję podejmujecie Państwo sami w oparciu o nasze doświadczenie i rady. Uzyskacie Państwo odpowiedź na każde pytanie podczas całego procesu produkcji.
W jakim formacie dostarczyć Państwu materiały do druku?
Preferujemy pliki PDF, ale jesteśmy elastyczni i pomagamy jeśli macie Państwo problemy z dostarczeniem plików w odpowiednim formacie.
Co z tego zostaje dla Creative Print Management, skoro ceny są tak konkurencyjne?
Skupiamy w naszej firmie wiele firm i wydawców, dlatego w negocjacjach z drukarniami mamy dużo silniejszą pozycję, niż każdy z naszych klientów osobno. To dlatego możemy oferować Państwu bardzo konkurencyjne ceny przy jednoczesny własnym zysku. Chcemy się w dalszym ciągu rozwijać i z zadowoleniem patrzeć na osiągane przez Państwa korzyści.